Olimpiada

Nugalėtojai

60-oji,
2012 m.

12 klasė – Marius Kerys, Skuodo Prančiskaus Žadeikio gimnazija

11 klasė – Vilius Čepaitis, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimazijos

10 klasė – Lukas Šteinys, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija

10 klasė – Justinas Rumbutis, Šiaulių „Romuvos“ gimnazija

9 klasė – Gintautas Kamuntavičius, Vilniaus licėjus

9 klasė – Miglė Kalinauskaitė, Vilniaus licėjus

   

59-oji,
2011 m.

12 klasė – Dainius Kilda, Kauno technologijos universiteto gimnazija

11 klasė – Gintas Trumpa, Rokiškio „Romuvos“ gimnazija

10 klasė – Daumantas Kavolis, Vilniaus licėjus

9 klasė – Lukas Jonuška, Vilniaus licėjus

   

58-oji,
2010 m.

12 klasė – Tadas Kartanas, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija

11 klasė – Vladas Jurkevičius, Vilniaus licėjus

10 klasė – Karolis Tarasaitis, Mažeikių Gabijos gimnazija

9 klasė – Žygimantas Stražnickas, Vilniaus licėjus

   

57-oji,
2009 m.

12 klasė – Povilas Kanapickas, Kauno technologijos universiteto gimnazija

12 klasė – Algirdas Baškys, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

11 klasė – Gabija Žemaitytė, Vilniaus licėjus

10 klasė – Gabrielius Mickevičius, Kauno jėzuitų gimnazija

9 klasė – Linas Klimavičius, Vilniaus licėjus

   

56-oji,
2008 m.

12 klasė – Povilas Kanapickas, Kauno KTU gimnazijos 10 kl. mokinys

11 klasė – Kęstutis Šiaulys, Šilutės Vydūno gimnazija

10 klasė – Gabija Žemaitytė, Vilniaus licėjus

9 klasė – Vladas Jurkevičius, Vilniaus licėjus

9 klasė – Vainius Ūdra, Vilniaus licėjus

   

55-oji,
2007 m.

12 klasė – Aleksas Mazeliauskas, Mažeikių Gabijos gimnazija

11 klasė – Povilas Kanapickas, Kauno „Santaros“ gimnazijos 9 kl. mokinys

10 klasė – Algirdas Baškys, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

9 klasė – Rimas Trumpa, Rokiškio Romuvos gimnazija

   

54-oji,
2006 m.

12 klasė – Audrūnas Gruslys, Vilniaus TGTM licėjus

11 klasė – Lukas Krasauskas, Vilniaus TGTM licėjus

10 klasė – Vladimir Chorošajev, Vilniaus „Juventos“ gimnazija

9 klasė – Povilas Kanapickas, Kauno Šilainių vid. m-klos 8 klasės mokinys

   

53-oji,
2005 m.

12 klasė – Jevgenij Chmeliov, Vilniaus „Ateities“ vid. mokykla

11 klasė – Audrūnas Gruslys, Vilniaus TGTM licėjus

10 klasė – Lukas Krasauskas, Vilniaus TGTM licėjus

9 klasė – Gytis Žilinskas, Vilniaus TGTM licėjus

   

52-oji,
2004 m.

12 klasė – Maksim Ivanov, Vilniaus „Juventos“ gimnazija

11 klasė – Kastytis Zubovas, Vilniaus Jėzuitų gimnazija

10 klasė – Audrūnas Gruslys, Vilniaus TGTM licėjus

9 klasė – Ramūnas Songaila, Mažeikių „Gabijos“ gimnazija

   

51-oji,
2003 m.

12 klasė – Denisas Jarema, Vilniaus „Juventos“ gimnazija

11 klasė – Andrius Krasauskas, Vilniaus TGTM licėjus

10 klasė – Maksim Jeskevič, Visagino „Gerosios Vilties“ vid. m-kla

9 klasė – Daumilas Ardickas, Vilniaus TGTM licėjus

   

50-oji,
2002 m.

12 klasė – Julius Taulavičius , Mažeikių „Gabijos“ gimnazija

11 klasė – Denisas Jarema, Vilniaus „Juventos“ gimnazija

10 klasė – Maksim Ivanov, Vilniaus „Juventos“gimnazija

9 klasė – Vaidotas Bičkus, Joniškio „Aušros“ gimnazija

   

49-oji,
2001 m.

12 klasė – Jurgis Pašukonis,Vilniaus TGTM licėjaus

11 klasė – Julius Taulavičius , Mažeikių „Gabijos“ gimnazija

10 klasė – Denisas Jarema, Vilniaus „Juventos“ gimnazija

9 klasė – Donatas Majus, Plungės ,,Ryto“ vid. m-kla

   

48-oji,
2001 m.

12 klasė – Rytis Juršėnas, Vilniaus S. Stanevičiaus vid. m-kla

11 klasė – Jurgis Pašukonis,Vilniaus TGTM licėjus

10 klasė – Dalius Tauraitis,Vilniaus TGTM licėjus

9 klasė – Žymantas Darbėnas, Kauno KTU gimnazija

   
...
   
   

43-oji,
1995 m.

12 klasė – Tomas Juknevičius, KTU gimnazija

11 klasė – Audrius Alkauskas, KTU gimnazija

10 klasė – Andrius Jurkonis, Mažeikių Gabijos vid. mokykla

   

42-oji,
1994 m.

12 klasė – Arnoldas Deltuva, Marijampolės r. Kazlų Rūdos vid. mokykla

11 klasė – Justas Jurkuvėnas, Vilniaus 9-oji vid. mokykla

10 klasė – Mikas Grigaliūnas, Panevėžio J. Balčikonio gimnazija

   

41-oji,
1993 m.

12 klasė – Egidijus Anisimovas, Vilniaus 45-oji vid. mokykla

11 klasė – Rimantas Lazauskas, Vilniaus realinė gimnazija

10 klasė – Danielius Rutkauskas, Vilniaus realinė gimnazija

   

40-oji,
1992 m.

12 klasė – Algirdas Raščius, Kauno „Saulės“ vid. mokykla

11 klasė – Egidijus Anisimovas, Vilniaus 45-oji vid. mokykla

10 klasė – Tadas Aukštakalnis, Vilniaus 7-oji vid. mokykla

   

39-oji,
1991 m.

12 klasė – Aušrius Astrauskas, Kauno „Saulės“ vid. mokykla

11 klasė – Raimundas Zaksas, Vilniaus 41–oji vid. mokykla

10 klasė – Egidijus Anisimovas, Vilniaus 45-oji vid. mokykla

   

38-oji,
1990 m.

12 klasė – R. Didžiūnaitis, Šakių rajono Lekėčių vid. mokykla

11 klasė – Vincas Tamošiūnas, Vilniaus 45–oji vid. mokykla

10 klasė – Algirdas Raščius, Kauno „Saulės“ vid. mokykla

   

37-oji,
1989 m.

12 klasė – D. Rozas, Vilniaus 40-oji vid. mokykla

11 klasė – Vincas Tamošiūnas, Vilniaus 45–oji vid. mokykla (X klasė)

10 klasė – G. Veitas, Vilniaus 45-oji vid. mokykla

   

36-oji,
1988 m.

12 klasė – J. Juodviršis, Vilniaus 7-oji vid. mokykla

11 klasė – D. Rozas, Vilniaus 40-oji vid. mokykla

10 klasė – N. Baliūnas, Vilniaus 45–oji vid. mokykla (IX klasė)

   

35-oji,
1987 m.

12 klasė – G. Vilkelis, Vilniaus 45-oji vid. mokykla

11 klasė – V. Mickūnaitis, Vilniaus 7-oji vid. mokykla

10 klasė – D. Rozas, Vilniaus 4-oji vid. mokykla

   

34-oji,
1986 m.

11 klasė – G. Gėgžna, Vilniaus 7-oji vid. mokykla

10 klasė – A. Beržanskis, Tauragės 1-oji vid. mokykla

9 klasė – V. Mickūnaitis, Vilniaus 9-oji vid. mokykla